menu
National Technical University of Ukraine
"Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute"
Department of Theoretic and Applied Economics
Department of Theoretical and Applied Economics

Among the key objectives of scientific and educational activities of the Department stands the training of highly qualified economists who are: competitive on domestic and international labour markets; successfully guided the trends of science and technology; have computer programs; freely communicate in foreign languages; educated; have their own opinion and respect the opinion of others.

History Department

The Department of Theoretical and Applied Economics was founded in 1992 in the Faculty of Management and Marketing. The current Head of the Department is Doctor of Economics, Professor Iryna Kreydych - Head of the Specialized Academic Council on thesis defence D 26.002.23, author of more than 100 teaching and scientific works, including scientific monographs, textbooks and manuals, 3 of which are classified MES Ukraine.

home.modals_titles.statut

home.modals_desc.statut

Specialization

Specialization «Human Resources Management and Labor Economics» combines education of economics, management, marketing, psychology and law, which provides an opportunity to prepare a qualified personnel manager with wide employment opportunities in Ukrainian and foreign organizations and offices of various companies..

News

2020-10-20 11:02:06

Шановні колеги, друзі та студенти!

Запрошуємо до участі у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю “ГЛОБАЛІЗАЦІЯ НАПРЯМІВ ФОРМУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ В УМОВАХ ПОСТІНДУСТРІАЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ”. Детальніше з умовами проведення конференції можна ознайомитися зу вкладці "Конференції".

2020-10-20 11:02:06

🔵 Дистанційне навчання

Дистанційний формат навчання подовжено до кінця семестру для студентів перших та старших курсів через продовження карантину в Україні до 31 грудня. Очний тиждень для першокурсників не скасовується. Бережіть себе та своїх рідних 💙

2020-09-01 11:02:06

Шановні студенти, професорсько-викладацький склад та співробітники факультету менеджменту та маркетингу! Вітаємо Вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Вітаємо Вас з Днем знань та початком нового навчального року! Студентам бажаєм працьовитості, впевненості у власних силах, прагнення до знань, а всім викладачам – міцного здоров’я, терпіння, щастя та творчої наснаги!!! Особливо хочемо привітати першокурсників. У Вас починається нова сторінка життя. Використайте у повному обсязі всі можливості, які надає Вам статус студента!!! Щастя Вам і невичерпної енергії у всіх починаннях!

2020-08-25 16:02:06

Початок осіннього семестру в КПІ пройде дистанційно

Для недопущення поширення COVID-19 усі здобувачі освіти до 21 вересня навчатимуться дистанційно. Це затверджено відповідним наказом від 21.08.2020 року. Що це означає? 1. Навчальний процес. Усі види занять для здобувачів освіти денної та заочної форми навчання відбуватимуться дистанційно до 21 вересня (як відбуватиметься навчання потім, залежатиме від епідеміологічної ситуації). Відповідальність за організацію дистанційного навчання покладено на деканів факультетів, директорів інститутів. 2. Початок навчання та поселення у гуртожитки. До 5 вересня має бути затверджений порядок оформлення документів, бронювання місць поселення у гуртожитки та початку навчання. Заняття для бакалаврів і магістрів першого року навчання почнуться 21 вересня. За це відповідають перший проректор Юрій Якименко, проректор з навчальної роботи Анатолій Мельниченко, проректорка з навчально-виховної роботи Наталія Семінська та директор студмістечка Олександр Іщенко. 3. Бібліотека. Науково-технічна

2020-08-20 16:02:06

Умови поселення у гуртожитки на період дистанційного навчання

У КПІ ім. Ігоря Сікорського ухвалили розпорядження про забезпечення протиепідемічних заходів при поселенні у студентські гуртожитки. 1. На період дистанційного навчання в гуртожитки зможуть заселитися максимально 2 500 осіб. Таку кількість затверджено згідно з рекомендаціями МОЗ. 2. Право на першочергове заселення – особам пільгових категорій. Також пріоритет надаватиметься: – студентам, які вже проживають у гуртожитку; – студентам, які підтвердять відсутність Інтернету за місцем проживання і, як наслідок, можливості навчатися дистанційно. Для цього потрібно надати довідку з органів місцевого самоврядування за місцем проживання та підтвердження відсутності покриття мережею Інтернет від Міністерства цифрової трансформації України.; – перебувають у Києві на лікуванні за направленням. Список осіб формуватимуть комісії з поселення факультетів/інститутів на підставі поданих документів. 3. Список рекомендованих для поселення студентів разом з документами комісії мають подати

2020-04-08 14:00:00

Шановні студенти !!!

Шановні колеги та студенти! Цей канал створено задля надання інформації та комунікації з викладачами кафедри. Наша коротка адреса у Телеграмі @ktpеfmm , а також можна написати нам у чат @ktpefmmchat задля вирішення усіх питань.

2020-03-26 13:00:00

КПІ запускає нову платформу дистанційного навчання "Сікорський"

Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського запроваджує на новій основі платформу дистанційного навчання «Сікорський» (https://youtu.be/3T8M9ReUnXM) (Sikorsky Distance Learning Platform). Платформа «Сікорський» – це відкрите віртуальне навчальне середовище університету, яке надає адміністраторам, викладачам та студентам широкі можливості для створення навчальних курсів і технологій для дистанційної роботи. Платформа базується переважно на відкритій системі управління навчальним контентом Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment), яка має широкий набір функціональних можливостей не лише для створення дистанційних курсів і технологій, а й для організації зручної взаємодії між викладачами та студентами. Головними динамічними елементами платформи є лекції, тести, завдання, глосарій та інструментарій для інтерактивного спілкування в режимі семінарів, відеоконференцій, опитувань, форумів, чатів тощо. Крім вебресурсів, що містяться у системі Moodle, пл

2020-03-25 14:00:00

Шановні студенти !!!

Якщо, під час карантину, у вас виникають будь-які питання, що стосуються освітнього та організаційного процесу - велике прохання звертатися до куратора вашої групи або писати на пошту кафедри: ktpe@kpi.ua З повагою, кафедра ТПЕ.

2020-03-25 13:00:00

Шановні політехніки!

Відповідно до рішення Кабінету міністрів України карантин у КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме до 24 квітня 2020 року. Дія всіх заходів щодо організації навчального та робочого процесів в університеті, передбачених наказом ректора КПІ ім. Ігоря Сікорського 7/60 від 17.03.2020, продовжується та є чинною на весь період дії карантину, оголошеного та подовженого українським урядом.

2020-03-23 13:00:00

Шановні студенти та колеги!

Шановні студенти та колеги! Зараз ми переживаємо надскладний період, в умовах карантину ми мусимо змінювати свій уклад життя, ми повинні залишатися вдома, щоб забезпечити безпеку собі, своїм рідним та близьким людям. ФММ не припиняє свою роботу. Викладачі працюють зі студентами в дистанційному режимі, служби факультету працюють в черговому та дистанційному режимах і знаходяться на постійному зв’язку. Звертайтесь, будь ласка, разом будемо оперативно вирішувати всі питання. Здоров’я та гарного настрою! Ми з Вами все здолаємо, все буде добре! Бережіть себе! Адміністрація ФММ. Питання та пропозиції: @fmm_kpibot Гаряча лінія: +38096 318-0-665

2020-03-05 13:00:00

5 березня 2020 року студенти кафедри теоретичної та прикладної економіки відвідали компанію ПАТ «Київхліб»

5 березня 2020 р. для студентів 2-го та 3-го курсів було організовано екскурсію на виробництво та зустріч з представниками HR-відділу компанії ПАТ «Київхліб» - найбільшого столичного виробника хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів, що вже понад 85 років утримує провідні позиції у галузі вітчизняного хлібопечення Дякуємо компанії ПАТ «Київхліб» за проведення цікавої та інформативної екскурсії для студентів кафедри.

2020-02-07 13:00:00

29.04.2020р. Запрошуємо до участі у I Всеукраїнській науково-практичній конференції «Управління персоналом в інституційній економіці»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки, а також наші партнери запрошують Вас взяти участь у I Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Управління персоналом в інституційній економіці», що відбудеться 29 квітня 2020 року. ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ: Теоретико-методичні засади управління персоналом. Економіка праці та соціально-трудові відносини. Практика управління персоналом підприємства. Управління персоналом в державному секторі економіки. Робочі мови конференції: українська, англійська, польська. Участь безкоштовна!!! Інформаційний лист дивіться у розділі "Конференції"

2019-12-17 18:09:45

18.12.2019 у залі Наукової бібліотеки імені Г.І. Денисенка о 10:00 відбудеться V Всеукраїнська науково-практична конференція

Запрошуємо Вас взяти участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених «ГЛОБАЛІЗАЦІЯ НАПРЯМІВ ФОРМУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ В УМОВАХ ПОСТІНДУСТРІАЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ», що відбудеться 18 грудня 2019 р. у залі 6.6 Наукової бібліотеки імені Г.І. Денисенка о 10:00. Реєстрація починається о 9:30. Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” КАФЕДРА ТЕОРЕТИЧНОЇ ТА ПРИКЛАДНОЇ ЕКОНОМІКИ ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” КАФЕДРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ Wyższa Szkoła Gospodarki (Bydgoszcz, Polska) Львівський національний університет імені Івана Франка КАФЕДРА ДЕРЖАВНИХ ТА МІСЦЕВИХ ФІНАНСІВ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІНАНСІВ.

2019-11-14 11:24:09

On November 4-8, 2019 European Union Erasmus+ Week took place in Kyiv

On November 4-8, 2019 the Department of Theoretical and Applied Economics of the KPI named after Igor Sikorsky visited the International week of the European Union Program Erasmus+. The events within the Information Week are organized by the National Erasmus + Office in Ukraine together with the Delegation of the European Union to Ukraine, the Executive Agency for Education, Audiovisual and Culture, the Ministry of Education and Science of Ukraine in close cooperation with the National Erasmus+ European Agencies + Europe partner countries, the Taras Shevchenko National University of Kyiv and the Borys Grinchenko University of Kyiv.

2019-11-14 10:58:54

On November 7, 2019, the Job Fair «be Ahead. Fall 2019 »

On November 7, the Department of Theoretical and Applied Economics of Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute visited the job fair «be Ahead. Autumn 2019», which featured companies and organizations interested in the employment of prospective students and young professionals.

2019-11-14 10:43:16

Department of Theoretical and Applied Economics at "Horizon 2020"

On October 31, the Department of Theoretical and Applied Economics was present at the information day of the "Horizon 2020" program, which was dedicated to attracting a wider circle of Igor Sikorsky KPI scientists to international project activities, to grant programs. It was the first joint event of the two Departments (the Department for International Cooperation and the Department of Science and Innovation) aimed at fulfilling the university's mission: to increase the number of international scientific grants through EU and worldwide grant programs.

2019-05-28 09:48:22

Ліга смеху КПІ

Наші студенти мають змогу поїхати на фестиваль телевізійної Ліги Сміхи в Одессі, де проводять час разом з відомими гумористичними колективами та зірковими тренерами. Якщо хочеш мати такі ж пригоди у вільний від навчання час, вступай до нас та приєднуйся до Ліги сміху КПІ!

2019-05-28 09:46:08

Ліга смеху КПІ

Студенти нашої кафедри у вільний час не тільки сидять за книжками у бібліотеці, а й займаються творчістю. Наприклад, «Ліга сміху КПІ», де студентські команди грають із зірковими тренерами. Денис Литюк, студент 1 курсу, є фіналістом у складі команди ФММ «Пакетик», разом з якими виступає їх тренер - Олег Свищ, актор телевізійної команди «Воробушек» і «Отдыхаем вместе». Володіна Анастасія, студентка 2 курсу, з командою «Центральний вокзал» та їх тренером Володимиром Алєксєєнко (капітан телевізійної команди «Радіофізики») стали чвертьфіналістами. Також вона виступає в Запорізькій лізі сміху (команда «Металлург Запорожье») та Дніпровській лізі сміху (команда «Олег Вояж»).

2019-04-19 17:32:50

28.03.2019 року пройшов конкурс "МІС ФММ 2019"

Студентка першого курсу групи УП 81 Михієнко Анна прийняла участь у конкурсі "МІС ФММ 2019" та отримала звання "МІС ТАЛАНТ". Вітаємо з перемогою!

2019-04-19 17:25:08

17 квітня 2019 року ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю

Кафедра теоретичної та прикладної економіки КПІ ім. Ігоря Сікорського провела ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій». Мета конференції: дослідження і обґрунтування теоретико-методичних та науково-практичних надбань в галузі формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій

2019-04-10 08:14:42

05.04.2019 р. КОНФЕРЕНЦІЯ НАУКОВОЇ МОЛОДІ YOUNG SCIENTISTS CONFERENCE 2.0 (YSC) «ЕКОНОМІЧНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

Студенти групи УП 71, УП 81 відвідали КОНФЕРЕНЦІЮ НАУКОВОЇ МОЛОДІ YOUNG SCIENTISTS CONFERENCE 2.0 (YSC) «ЕКОНОМІЧНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ», яка була проведена на найвищому рівні. Розглядалися важливі  питання  розвитку нашої країни,  пов’язані з інноваційними стратегіями економічного розвитку України з точки зору міжнародних експертів. Ця конференція – це дійсно масштабний захід, який зібрав понад 400 чоловік, які надихнулись реалізацією нових цікавих рішень!

2019-03-15 17:15:40

РОЗКЛАД вступних випробувань до аспірантури ФММ у 2019 році

Додаткові вступні випробування відбудуться 02.09.19р. у 11-00, ауд. 41б-7 к. Вступні іспити із спеціальності відбудуться 10.09.19р. у 11-00, ауд. 41б-7 к.

Department of Theoretical and Applied Economics

Among the key objectives of scientific and educational activities of the Department stands the training of highly qualified economists who are: competitive on domestic and international labour markets; successfully guided the trends of science and technology; have computer programs; freely communicate in foreign languages; educated; have their own opinion and respect the opinion of others.

History Department

The Department of Theoretical and Applied Economics was founded in 1992 in the Faculty of Management and Marketing. The current Head of the Department is Doctor of Economics, Professor Iryna Kreydych - Head of the Specialized Academic Council on thesis defence D 26.002.23, author of more than 100 teaching and scientific works, including scientific monographs, textbooks and manuals, 3 of which are classified MES Ukraine.

home.modals_titles.statut

home.modals_desc.statut

Specialization

Specialization «Human Resources Management and Labor Economics» combines education of economics, management, marketing, psychology and law, which provides an opportunity to prepare a qualified personnel manager with wide employment opportunities in Ukrainian and foreign organizations and offices of various companies..