Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Кафедра теоретичної та прикладної економіки
Кафедра теоретичної і прикладної економіки

Серед ключових завдань науково-педагогічної діяльності кафедри – підготовка висококваліфікованих економістів, які: конкурентоспроможні на вітчизняному та світовому ринках праці; успішно орієнтуються в тенденціях розвитку науки і техніки; володіють комп’ютерними програмами; вільно спілкуються іноземними мовами; виховані; мають власну думку і шанують думку іншого.

Історія кафедри

Кафедра теоретичної та прикладної економіки створена у 1991 році під назвою кафедра економіки та організації радіоелектронного виробництва з метою поліпшення економічної підготовки спеціалістів технічних напрямків в Київському політехнічному інституті.

Про спеціалізацію

Спеціалізація «Управління персоналом та економіка праці» поєднує освіту в галузі економіки, управління, маркетингу, психології та права, що надає можливість підготувати кваліфікованого менеджера з персоналу із широкими можливостями працевлаштування в українських та закордонних організаціях та представництвах різних компаній.

2019-03-15 17:15:40

РОЗКЛАД вступних випробувань до аспірантури ФММ у 2019 році

Додаткові вступні випробування відбудуться 02.09.19р. у 11-00, ауд. 41б-7 к. Вступні іспити із спеціальності відбудуться 10.09.19р. у 11-00, ауд. 41б-7 к.

2019-03-04 09:37:40

Починається вступ на кафедру військової підготовки. Дні відкритих дверей 12.03.19 і 26.03.19 о 15:00. Чекаємо на тебе у 27 копусі КПІ

Заходь на http://kvp.kpi.ua/ щоб дізнатись більше. - дізнатись про військову справу - навчитись стріляти зі зброї - отримати військове звання Ми проводимо дні відкритих дверей 12.03 і 26.03 о 15:00. Чекаємо на тебе у 27 копусі "КПІ імені Ігоря Сікорського" Студенти які бажають вступити на кафедру ВП в деканаті підписують ‘Заява на вступ 2019‘ та отримують ‘Відомість А-4 2019’

2019-02-22 17:16:26

17 квітня 2019 року ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій»

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського та наші партнери запрошуємо Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій», що відбудеться 17 квітня 2019 року.

Кафедра теоретичної і прикладної економіки

Історія кафедри