Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Кафедра теоретичної та прикладної економіки
Кафедра теоретичної і прикладної економіки

Серед ключових завдань науково-педагогічної діяльності кафедри – підготовка висококваліфікованих економістів, які: конкурентоспроможні на вітчизняному та світовому ринках праці; успішно орієнтуються в тенденціях розвитку науки і техніки; володіють комп’ютерними програмами; вільно спілкуються іноземними мовами; виховані; мають власну думку і шанують думку іншого.

Історія кафедри

Кафедра теоретичної та прикладної економіки створена у 1991 році під назвою кафедра економіки та організації радіоелектронного виробництва з метою поліпшення економічної підготовки спеціалістів технічних напрямків в Київському політехнічному інституті.

Про спеціалізацію

Спеціалізація «Управління персоналом та економіка праці» поєднує освіту в галузі економіки, управління, маркетингу, психології та права, що надає можливість підготувати кваліфікованого менеджера з персоналу із широкими можливостями працевлаштування в українських та закордонних організаціях та представництвах різних компаній.

2018-11-04 10:59:43

2 листопада 2018 року студенти другого курсу групи УП 71 разом с куратором Дученко М.М. відвідали місто Фастів

Студенти групи УП 71 разом с куратором Дученко М.М. відвідали завод картонно паперових виробів у місті Фастів Київської області. Ознайомилися з сучасним виробництвом, поспілкувалися із представниками департаменту управління персоналом

2018-11-05 10:02:51

Ліга сміху КПІ

Гала - концерт другого сезону "Ліги сміху КПІ" пройшов успішно! На загальному зборі зареєструвалося 37 команд. Після місяцю роботи з редакторами на сцену потрапили тільки 15 команд. Шість іменитих тренерів вибрали собі по дві команди, які і змагатимуться між собою за звання "Чемпіона КПІ з гумору". Студент групи УП-81 Литюк Денис бере участь у цій боротьбі у складі команди "Пакетик". Бажаємо команді успіхів!

2018-11-05 16:22:36

31 жовтня 2018 року у нічному клубі MonteRay відбувcя фінал конкурсу "Містер ФММ"

Студенти представляли творчі номери, що створювались спеціально для цієї події, відповідали на різноманітні питання та вражали усіх присутніх своєю красою та інтелектуальними здібностями. Студент УП-81 Литюк Денис отримав почесний титул Містера "Дівочих сердець". Вітаємо!

2018-11-19 10:17:52

20 листопада у ЦКМ КПІ відбудеться останній етап "Битви факультетів"

Змагання все ближче до завершення. 20 листопада ми дізнаємося, яка з команд найкреативніша, а яка отримає головну винагороду - звання кращого факультету КПІ. У складі команди ФММ змагаються студенти групи УП-81. Вболіваємо та бажаємо перемоги!

Кафедра теоретичної і прикладної економіки

Історія кафедри