Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Кафедра теоретичної та прикладної економіки
Кафедра теоретичної і прикладної економіки

Серед ключових завдань науково-педагогічної діяльності кафедри – підготовка висококваліфікованих економістів, які: конкурентоспроможні на вітчизняному та світовому ринках праці; успішно орієнтуються в тенденціях розвитку науки і техніки; володіють комп’ютерними програмами; вільно спілкуються іноземними мовами; виховані; мають власну думку і шанують думку іншого.

Історія кафедри

Кафедра теоретичної та прикладної економіки створена у 1991 році під назвою кафедра економіки та організації радіоелектронного виробництва з метою поліпшення економічної підготовки спеціалістів технічних напрямків в Київському політехнічному інституті.

Про спеціалізацію

Спеціалізація «Управління персоналом та економіка праці» поєднує освіту в галузі економіки, управління, маркетингу, психології та права, що надає можливість підготувати кваліфікованого менеджера з персоналу із широкими можливостями працевлаштування в українських та закордонних організаціях та представництвах різних компаній.

2019-05-28 09:48:22

Ліга смеху КПІ

Наші студенти мають змогу поїхати на фестиваль телевізійної Ліги Сміхи в Одессі, де проводять час разом з відомими гумористичними колективами та зірковими тренерами. Якщо хочеш мати такі ж пригоди у вільний від навчання час, вступай до нас та приєднуйся до Ліги сміху КПІ!

2019-05-28 09:46:08

Ліга смеху КПІ

Студенти нашої кафедри у вільний час не тільки сидять за книжками у бібліотеці, а й займаються творчістю. Наприклад, «Ліга сміху КПІ», де студентські команди грають із зірковими тренерами. Денис Литюк, студент 1 курсу, є фіналістом у складі команди ФММ «Пакетик», разом з якими виступає їх тренер - Олег Свищ, актор телевізійної команди «Воробушек» і «Отдыхаем вместе». Володіна Анастасія, студентка 2 курсу, з командою «Центральний вокзал» та їх тренером Володимиром Алєксєєнко (капітан телевізійної команди «Радіофізики») стали чвертьфіналістами. Також вона виступає в Запорізькій лізі сміху (команда «Металлург Запорожье») та Дніпровській лізі сміху (команда «Олег Вояж»).

2019-04-19 17:32:50

28.03.2019 року пройшов конкурс "МІС ФММ 2019"

Студентка першого курсу групи УП 81 Михієнко Анна прийняла участь у конкурсі "МІС ФММ 2019" та отримала звання "МІС ТАЛАНТ". Вітаємо з перемогою!

2019-04-19 17:25:08

17 квітня 2019 року ІV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю

Кафедра теоретичної та прикладної економіки КПІ ім. Ігоря Сікорського провела ІV Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій». Мета конференції: дослідження і обґрунтування теоретико-методичних та науково-практичних надбань в галузі формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій

2019-04-10 08:14:42

05.04.2019 р. КОНФЕРЕНЦІЯ НАУКОВОЇ МОЛОДІ YOUNG SCIENTISTS CONFERENCE 2.0 (YSC) «ЕКОНОМІЧНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»

Студенти групи УП 71, УП 81 відвідали КОНФЕРЕНЦІЮ НАУКОВОЇ МОЛОДІ YOUNG SCIENTISTS CONFERENCE 2.0 (YSC) «ЕКОНОМІЧНЕ МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ», яка була проведена на найвищому рівні. Розглядалися важливі  питання  розвитку нашої країни,  пов’язані з інноваційними стратегіями економічного розвитку України з точки зору міжнародних експертів. Ця конференція – це дійсно масштабний захід, який зібрав понад 400 чоловік, які надихнулись реалізацією нових цікавих рішень!

2019-03-15 17:15:40

РОЗКЛАД вступних випробувань до аспірантури ФММ у 2019 році

Додаткові вступні випробування відбудуться 02.09.19р. у 11-00, ауд. 41б-7 к. Вступні іспити із спеціальності відбудуться 10.09.19р. у 11-00, ауд. 41б-7 к.

Кафедра теоретичної і прикладної економіки

Історія кафедри