menu
National Technical University of Ukraine
"Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute"
Department of Theoretic and Applied Economics
4 квітня 2018 року відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій»

2018-01-24 20:18:59

Мета конференції: дослідження і обґрунтування теоретико-методичних та науково-практичних надбань в галузі формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій З вітальним словом до учасників конференції звернулась завідуюча кафедри теоретичної та прикладної економіки Шевчук Олена Анатоліївна. З доповіддю виступили доктор економічних наук, професор кафедри теоретичної та прикладної економіки Мельничук Дмитро Петрович, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Дученко Марина Михайлівна. У наукових доповідях, проголошених студентами на конференції, піднімались актуальні питання: Кінда В.В. ТЕХНОЛОГІЯ БЛОКЧЕЙН ДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОЇ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ В ЕКОНОМІЦІ Куриленко О. М. ЗАГАЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ РИНКУ АВТОМОБІЛЬНИХ ШИН В УКРАЇНІ Стоян С. С. УКРАЇНО-НОРВЕЗЬКА СПІВПРАЦЯ У СФЕРІ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІННОВАЦІЙ Конференція відбулась на високому організаційному та науковому рівні.

Матеріали щодо конференції "ГЛОБАЛІЗАЦІЯ НАПРЯМІВ ФОРМУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ В УМОВАХ ПОСТІНДУСТРІАЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ":

Заява на участь (2018)

Матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції 26 квітня 2017 року

Матеріали І Всеукраїнської науково-практичної конференції 19 квітня 2016 року