menu
Національний технічний університет України
"Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
Кафедра теоретичної та прикладної економіки
28.04.21р.у дистанційному режимі кафедрою теоретичної і прикладної економіки факультету менеджменту та партнерами проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію!

2021-01-26 13:01:02

28 квітня 2021 року у дистанційному режимі проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів і молодих вчених з міжнародною участю «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В ІНСТИТУЦІЙНІЙ ЕКОНОМІЦІ» за підтримки декана факультету менеджменту та маркетингу, д.т.н., професора О.А. Гавриша, під керівництвом в. о. завідувача кафедри теоретичної та прикладної економіки, к.е.н., доц. О.А. Шевчук. На розгляд оргкомітету подано 80 тез доповідей, учасниками конференції стали понад 70 науковців, студентів, аспірантів. Подані роботи відображають широкий діапазон результатів досліджень, проведених аспірантами, студентами та науковцями з навчальних закладів, підприємств і організацій. Перелік проблемних питань охоплює різні сфери управління персоналом. Матеріали науково-практичної конференції розміщено на платформі Open Conference System. За результатами конференції видано збірник наукових праць. Щиро вдячні учасникам конференції за активну участь і змістовні доповіді. Оргкомітет КТПЕ.

28.04.21р. Запрошуємо до участі у ІI Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених з міжнародною участю «Управління персоналом в інституційній економіці».

2021-01-26 13:01:02

Кафедра теоретичної та прикладної економіки КПІ ім. Ігоря Сікорського та наші партнери запрошують Вас взяти участь у ІI Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених з міжнародною участю «Управління персоналом в інституційній економіці», що відбудеться 28 квітня 2021 року. Мета конференції: дослідження і обґрунтування теоретико-методичних та науково-практичних надбань в галузі управління персоналом. Інформаційний лист додано нижче (Інформаційний лист 2021).

16.12.2020 року у дистанційному режимі проведено VI Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю.

2021-01-26 13:01:02

16 грудня 2020 року у дистанційному режимі кафедрою теоретичної та прикладної економіки факультету менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського» спільно з кафедрою комп'ютерної математики та інформаційної безпеки ДВНЗ “КНЕУ імені Вадима Гетьмана”, Wyższa Szkoła Gospodarki (Bydgoszcz, Polska), кафедрою фінансового менеджменту ЛНУ імені Івана Франка та Міжнародним університетом ФІНАНСІВ проведено VI Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю “ГЛОБАЛІЗАЦІЯ НАПРЯМІВ ФОРМУВАННЯ ПРОМИСЛОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ В УМОВАХ ПОСТІНДУСТРІАЛЬНИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ”. На розгляд оргкомітету подано 229 тез доповідей, учасниками конференції стали понад 180 науковців та студентів. Матеріали науково-практичної конференції розміщено на платформі Open Conference Systems. За результатами конференції видано збірник наукових праць. Щиро вдячні учасникам конференції за активну участь і змістовні доповіді. Оргкомітет КТПЕ

29 квітня 2020 року дистанційно відбулася I Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих вчених «Управління персоналом в інституційній економіці»

2020-04-30 09:00:00

29 квітня 2020 року у дистанційному режимі кафедрою теоретичної та прикладної економіки факультету менеджменту та маркетингу Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського» проведено 1 Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів і молодих вчених «Управління персоналом в інституційній економіці» за підтримки декана факультету менеджменту та маркетингу, д.т.н., професора О.А. Гавриша, під керівництвом в. о. завідувача кафедри теоретичної та прикладної економіки, к.е.н., доц. О.А. Шевчук. Подані роботи відображають широкий діапазон результатів досліджень, проведених науковцями, аспірантами та студентами з навчальних закладів. Перелік проблемних питань охоплює різні сфери управління персоналом. Матеріали науково-практичної конференції відзеркалено у Open Conference System. За результатами конференції видано збірник наукових праць. Щиро вдячні учасникам конференції за активну участь і змістовні доповіді. Оргкомітет КТПЕ

18.12.2019 відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій»

2019-12-18 13:22:14

18 грудня 2019 року на базі кафедри теоретичної та прикладної економіки факультету менеджменту та маркетингу КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій», співорганізаторами якої, також, є ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” (кафедра інформаційного менеджменту), Wyższa Szkoła Gospodarki (Bydgoszcz, Polska), Львівський національний університет імені Івана Франка (кафедра державних та місцевих фінансів), Міжнародний університет фінансів. На конференцію подано 95 тез доповідей. З докладами виступили представники різних факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського і ДВНЗ “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”. Щиро вдячні учасникам конференції за активну участь і змістовні доповіді. Оргкомітет КТПЕ

17 квітня 2019 року пройшла IV Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Глобалізація напрямів формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій»

2019-02-25 18:28:26

Мета конференції: дослідження і обґрунтування теоретико-методичних та науково-практичних надбань в галузі формування промислового потенціалу в умовах постіндустріальних трансформацій ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ: 1. Економічна теорія. Економіка та управління національним господарством. 2. Інноваційно-інвестиційні і трансформаційні процеси в економіці. Економіка сталого розвитку. 3. Управління людськими ресурсами. Економіка знань. 4. Інформаційний менеджмент. 5. Стратегічні орієнтири розвитку підприємств. Формування промислового потенціалу України. 6. Фінанси. Аналітика фінансового ринку.

Матеріали щодо конференцій:

Інформаційний лист (2021)

Інформаційний лист (2020)

Інформаційний лист (2019)

Заява на участь (2018)

Матеріали IІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених з міжнародною участю «Управління персоналом в інституційній економіці» 28 квітня 2021 року.

Матеріали VI Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю 16 грудня 2020 року.

Матеріали 1 Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Управління персоналом в інституційній економіці» 29 квітня 2020 року

Матеріали V Всеукраїнської науково-практичної конференції 18 грудня 2019 року

Матеріали ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції 17 квітня 2019 року

Матеріали ІІI Всеукраїнської науково-практичної конференції 4 квітня 2018 року

Матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції 26 квітня 2017 року

Матеріали І Всеукраїнської науково-практичної конференції 19 квітня 2016 року